seznam-kryptomen.cz  >  Kryptoměny  >  T  >  TRON(TRX)

TRON(TRX)


Mezi tisíce kryptoměnami, které jsou v současné době dostupné na trhu, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Litecoin a další, se TRON stává stále více populární. Tron je open-source blockchain protocol, který je speciálně navržen pro průmysl digitální zábavy po celém světě. Nabízí decentralizovanou platformu, která sdílí různé zábavné obsahy využitím technologie bloků a peer-to-peer (P2P).
Protokol TRON umožňuje uživatelům publikovat, ukládat a vlastnit data. Pomocí autonomního decentralizovaného formuláře mohou uživatelé vybrat způsob sídlení dat. Stejný formulář umožňuje předplatné a tisknout obsah uvolněním a cirkulací digitálních prostředků.
Tato kryptoměna byla poprvé představena na trhu jako nabídka mincí (ICO) 9. září 2017, kterou založila nezisková organizace se sídlem v Singapuru.

Blockchain platforma TRON má následující vlastnosti:

 • Škálovatelnost: Blockchain lze rozšířit prostřednictvím postranního řetězce, což znamená, že v databázi bloků mohou být uloženy nejen měnové transakce, právně závazné smlouvy a certifikáty, zvukové a viedo soubory
 • Decentralizace: Bez agentury mají všechny uzly stejná práva a povinnosti, jakkákoliv činnosti při zastavení provozu uzlů nebude mít vliv na celkovou činnost systému.
 • Prostředí bez důvěry: Všechny uzly mohou být obchodovány bez důvěry. Protože fungování databáze a celého systému je otevřené a transparentní, uzly se nemohou navzájem oklamat.
 • Konzistence: Datová informace mezi uzly je konzistentní
 • Odolnost vůči chybám: Systém může pojmout 1/3 Byzantine selhání.
 • Model škálovatelnosti účtu: UTXO Model + Account Abstraction

Tým

Zakladatel a CEO TRON, Justin Sun, je chráněnec Jack Ma, zakladatele společnosti Alibaba. Sun má mimořádně působivý žitovopis. Absolvoval univerzitu v Pensylvánii; v roce 2015 byl ve Forbes jako jeden v Číně pod 30let a to samé i v roce 2017. Je zakladatelem společnosti Peiwo APP (čínský Snapchat); je bývalým zástupcem Ripple China a účastník Hupan University, kterou založil Jack Ma.

Vedle CEO Sun, se tým TRON skládá z mnoha důležitých členů. CTO Lucien Chen je bývalým zaměstnancem společnosti Alibaba s rozsáhlými zkušenostmi se špičkovými internetovými společnostmi, jako jsou Netease, Qihoo 360 a Tencent.

Kromě skutečnosti, že nejlepší čínští vývojáři jsou součástí týmu TRON, nadále se tým rozšiřuje o další členy s odbornými zkušenostmi, jako jsou Maorong Lin a Xiadong Xie. Společně, dva zaměstnanci přinášejí roky zkušeností v oblasti technického rozvoje a v oblasti zábavního průmyslu a internetového obchodu.

TRON je podporován pozoruhodnými členy čínské obchodní komunity, jako je Hitters Xu (zakladatel Nebulas), Tang Binsen (zakladatel mobilní hry Clash of Kings), Xue Manzi (známý čínský angel investor), Chayong Wang (zakladatel společnosti China Equity Group s tržní hodnotou 2 miliardy dolarů), Dai Wei (CEO of OFO bike), Huobi.com a mnoho dalších.
TRON je v procesu převádení TRX na Peiwo APP. To by dalo svým 10 milionům uživatelů možnost výměny tokenů tam a zpět.

TRON poskytne podporu mnoha digitálním měnám, ale TRX bude oficiální. To znamená, že všechny ostatní měny budou muset být převedeny prostřednictvím TRX.

TRON nadace

Jako stoupenci týmu Tima Berners-Lee je tým společnosti TRON pevně přesvědčen, že internet patří celému lidstvu, nikoliv, že je ziskovým nástrojem jen pro zlomek lidí. Proto společnost TRON založila TRON Foundation v Singapuru, jejímž hlavním úkolem je provozovat síť TRON veřejně, spravedlivě, transparentně a ne pro zisk a nabídnout podporu vpývojovému týmu TRON.

Tato nadace je nezávisle řízena a provozována správcovskou komisí nebo řídícím výborem a je nezávislá na vládě. Nadace nemá žádné obchodní zájmy na podporu nebo účast na činnostech veřejného zájmu nebo soukromých zisků. "Zisk" získaný nadací se považuje za přebytek a bude se ponechávat na výdaje na jiné činnosti místo toho, aby byl rozdělen mezi členy.

Rozdíly mezi TRON a centrelazivanými protokoly

TRON je decentralizovaný protokol a proto má některé významné odchylky od centralizovaných protokolů. S protokolem TRON jsou data nekontrolovaná a volná, takže uživatelé mohou ukládat, nahrávat a šířit video, audio, obrázky, znaky a další bez omezení. TRON navíc podporuje obsah, což znamená, že uživatelé získávají digitální prostředky tím, že poskytují a poté rozšiřují obsah, takže ekologie obsahu se vyvíjí.

Vzhledem k tomu, že společnost TRON má osobní přístup k počáteční nabídce mincí (ICO), může fyzická osoba volně přispívat. TRON infrastruktura umožní distribuci digitální výměny aktiv a prognózování trhu.

Základní hodnoty TRON

Pro splnění vize svých vývojářů má protokol TRON několik základních hodnot, které musí být vždy aplikovány. Inspirovaný obecnou myšlenkou společnosti Berners-Lee, že internet musí být volný a decentralizovaný, TRON sleduje myšlenku, že uživatelé, kteří vytvářejí data, budou mít vždy základní vlastnictví těchto dat.

TRON sleduje základní hodnotu, že každý uživatel, který přispívá ekologicky, má právo získat zisky s poměrnou hodnotou. Navíc všechny druhy příspěvků mají stejnou hodnotu a investovaný čas, aby se zajistila spravedlivost. Obsah by měl být v souladu s cílem, protože TRON se zaměřuje na lidi a ne na peníze. Cílem zůstane kvalitní obsah a umění pro ostatní, kteří si užívají a oceňují.

Dlouhodobým cílem společnosti TRON je i nadále poskytovat služby široké veřejnosti. Na rozdíl od jiných protokolů založených na blockchain, TRON není o vydělávání peněz. Účelem služby TRON je poskytovat služby lidem, kteří chtějí sledovat obsah zábavy. Pokud se to podaří, budou mít všichni ti, kteří jsou jeho součástí, prospěch, a to by mělo být více než dost výhodou bez nutnosti vydělat peníze.

TRONIX

Oficiální měnou TRON je TRONIX. Je to základní jednotka v blockchain TRON. Hodnota ostatních tokenů je odvozena z hodnoty TRON.
TRON Power (TP) je uzamčená jednotka TRON. Uživatelé mohou získat TP tím, že zablokují svůj TRONIX. TP, je TRONIX s hlasovacím právem, což znamená, že držitelé TP mají v ekosystému více privilegií.
TRON 20 Token - majitelé obsahu (IP, jednotlivci a skupiny) mohou zdarma vydávat své digitální aktiva prostřednictvím standardů TRON 20, zatímco jiní mohou těžit z výhod a služeb, které přináší neustálý růst přispěvatele údajů nákupem těchto digitálních aktiv.

Nákup TRON TRX
Není možné zakoupit TRX s tradičními měnami, takže musíte koupit jinou digitální měnu, jako je Bitcoin nebo Ethereum. Poté je možno zakoupit TRX na burze.

TRON road map

Road Map je naplánována na 6 fází. Každá fáze má své vlastní jméno a dobu.

 • Exodus (srpen 2017 - prosinec 2018). V první fázi umožňuje TRON uživatelům nahrát, ukládat a distribuovat obsah. Na základě distribuované technologie ukládání bude TRON poskytovat uživatelům zcela bezplatnou a spolehlivou platformu pro publikování, ukládání a sdílení dat.
 • Odyssey (leden 2019 - červen 2020). V druhé fázi se TRON zaměřuje na ekonomické pobídky, posílení, obsahovou ekologii a blockchain technologii, které povedou k plně konkurenceschopnému ekonomickému mechanismu se spravedlivou návratností pro vytvořený, distribuovaný a sdílený obsah. V této fázi je měřítko proplacení pro tvorbu propojeno s metrikou, která vychází ze schématu tipování namísto zobrazení nebo kliknutí. Důvodem odstranění systému proklikávání nebo zobrazení, je ověření. Kliknutí mohou být dělána hromadně, pokud se jedná o automatizovaný subjekt.
 • Great Voyage (červenec 2020 - červenec 2021). V této fázi TRON řeší tři hlavní otázky: měření příjmů, vyplácení dividend a řízení příznivců. Kromě toho dokáže tuto kryptografickou měnu transformovat z "fanouškovské ekonomiky" na "fanoušci financí". K dosažení těchto cílů by v této fázi byla vytvořena prersonalizovaná blockchain platforma TRON.
 • Apollo (srpen 2021-březen 2023) V této fázi bude TRON schopen zajistit vlastní tokeny, které by uživatelé mohli využít pro decentralizované obchodování. Při decentralizovaném obchodování se výrazně zvýší ekonomická životoschopnost systému. K dispozici je také volný pohyb hodnoty, který umožňuje každému tvůrci obsahu uvnitř TRON vytvořit vlastní tokeny.
 • Star Trek (duben 2023 - září 2025) V páté fázi umožňuje platforma TRON vytvářet online herní platformu pro decentralizaci. Vývojáři mohou bezplatně vytvářet herní platformy prostřednictvím platformy TRON, poskytující plně autonomní hraní a předvídání trhových funkcí.
 • Eternity (září 2025 - září 2026) Vývojáři mohou volně vytvářet herní platformy prostřednictvím TRON, dosáhnout finanování pro vývoj her a umožnit společným investorům investovat do her.

Závěr

Cílem TRON je pomoci těm, kteří hledají decentralizovaný protokol, aby pomohli s online zábavou. Jsou tu taky nějaké nedostatky, jako je dlouhodobá povaha plánu. Určený čas v plánu pomůže vývojářům dělat všechno správně při prvním pokusu a před jeho spuštěním, což způsobuje uživatelům menší problémy. V čínské obchodní komunitě je velký počet vlivných členů, kteří podporují tým TRON. TRON má také silný vývojový tým na podporu těchto snah.

Copyright © Seznam-kryptomen.cz 2018, všechna práva vyhrazena Tvorba www stránek maArt design